Potrebuješ Stolný futbal, Biliard alebo Šípky?
Stačí zavolať.

Stolný Futbal, Futbalový Stôl, Biliard, Biliardy, Biliardové Stoly, Gulečník, Šípkový Automat, Šípky, Terče

Domov :: Stolny Futbal :: Komercny Stolny Futbal

th-nekomerc-g.jpgth-priechodka-c.jpgth-komerc-f.jpgth-nekomerc-a.jpgth-zetonierka-a.jpg

Komerčný Stolný Futbal

Stolný FutbalChcete stolný futbal vo vašej prevádzke, nemáte dostatok finančných prostriedkov a trpezlivosti so servisom? My vám ho ponúkame zdarma. Bližšie informácie v sekcii PRENÁJOM.

Tieto typy stolných futbalov sú určené na využitie hlavne v puboch, krčmách, hotelov atd. Len u nás máte jedinečnú možnost si zostavit vlastný futbalový stôl na mieru. Poskytujeme vám možnosť si poskladať stolný futbal podľa vašej chuti a tak aby aj cena bola pre vás čo najprijateľnejšia. Ponúkame vám variovať nami typizované modely stolných futbalov tak aby zodpovedali vašim predstavám. Má to veľkú výhodu možnosti zladenia odtieňa dreva stolu s vašim interiérom. Vo všeobecnosti sa snažíme dbať hlavne na spokojnosť zákazníka, preto pracujeme s oveľa nižšími maržami ako konkurencia. Len my vám ponúkame možnosť zostavovania futbalu podľa jednotlivých komponentov mimo rámec našich dvoch štandardných stolných futbalov Klasik a Profesional. Dovoľujeme si tvrdiť, že čo sa týka pomeru cena/kvalita sú naše typy stolných futbalov top. Ak by ste chceli nájsť lepší stolný futbal a lacnejší tak si kľudne ušetrite čas. Práve ste na tej správnej stránke.

Štandardne vyrábame dva typy stolných futbalov a to KLASIK a PROFESIONAL, prvý menovaný je určený pre začiatočníkov a menej zdatných hráčov. Profesional spĺňa požiadavky na vyššiu kvalitu hry, je určený pre pokročilých hráčov.

Mapa stránok
Copyright © 2006 aERSTE, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Website Development by Mark Petras | Parfémy | Parfumy